Könyvelő munkatársat keresünk!

Feladatok:

  • Bejövő/kimenő számlák kezelése, illetve rögzítése, készletek könyvelése az integrált vállalatirányítási rendszerben
  • Hóközi működéssel és hóvégi zárással kapcsolatos könyvelési tételek feldolgozása az integrált vállalatirányítási rendszerben
  • Külső/belső adatszolgáltatások készítése a jogszabályok és belső szabályzatok szerint
  • A külső/belső adatszolgáltatások határidejének betartása
  • Ellenőrzési, egyeztetési feladatok határidő és jogszabályok szerinti ellátása

Elvárások:

  • Szakirányú középfokú végzettség
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • MS Office ismerete
  • Kompetenciák: precizitás, jó szervezési készség, jó kommunikációs készség, alkalmazkodóképesség

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség
  • Építőiparban szerzett tapasztalat

Kezdés:

  • Lehető leghamarabb

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelölésével az allas@colas.hu címen

Beruházás Recsk Üzemünkben
Nagyszabású töréstechnológiai fejlesztést hajtott végre cégünk a Mátrában, melynek végeredményét kérjük tekintse meg!
Éjszakai gerendaemelés az M35-ösön
Több mint 30 gerenda került helyére alig több mint 10 óra alatt az M35-ös autópálya 4-es főút feletti hídján május 12-én éjszaka.
Indulhat az M4-es Ceglédet elkerülő szakasza
Albertirsa és Cegléd között a Colas építi az M4-es autópálya 14,4 kilométeres szakaszát
Hírek