Munkahelyi mérnököt keresünk!

Feladatok:

  • Építésvezető által delegált dokumentációk vezetése
  • Kivitelezéshez / építkezéshez szükséges dokumentáció jogszabály szerinti meglétének biztosítása
  • A kivitelezés munkafolyamatainak szakmai koordinációja és felügyelete
  • Esetenként általa felügyelt munkaszakaszok határidőre és a projektszerződésben meghatározott minőségben történő, a technológiai utasításoknak megfelelő elkészítése és átadása
  • A kivitelezéshez kapcsolódó jegyzőkönyvek, dokumentációk, jelentések, naplók naprakész vezetése

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (építőmérnök, üzemmérnök, építészmérnök, egyéb műszaki végzettség)
  • B típusú jogosítvány
  • MS Office ismerete
  • Kompetenciák: megbízhatóság, pontosság, precizitás, terhelhetőség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Angol nyelv ismerete előny

Kezdés:

  • Azonnal

Munkavégzés helye:

  • Budaörs

Fényképes önéletrajzzal bérigény megjelölésével az allas@colas.hu címen.

Beruházás Recsk Üzemünkben
Nagyszabású töréstechnológiai fejlesztést hajtott végre cégünk a Mátrában, melynek végeredményét kérjük tekintse meg!
Éjszakai gerendaemelés az M35-ösön
Több mint 30 gerenda került helyére alig több mint 10 óra alatt az M35-ös autópálya 4-es főút feletti hídján május 12-én éjszaka.
Indulhat az M4-es Ceglédet elkerülő szakasza
Albertirsa és Cegléd között a Colas építi az M4-es autópálya 14,4 kilométeres szakaszát
Hírek