Műszaki asszisztenst keresünk!

A leendő munkatárs főbb feladatai:

  • Pályázatok, és ajánlatok dokumentációinak összeállítása és ennek adminisztrációs feladatai
  • Pályázatfigyelés/ajánlatkérések /levelezések bonyolítása, és feladatainak kezelése
  • A vállalkozás adminisztrációs és nyilvántartási rendszereinek folyamatos működtetése
  • Külső partnerekkel (alvállalkozók, beszállítók) és belső partnerekkel (jog, pénzügy) való kapcsolattartás, tájékoztatás, egyeztetéseken, továbbképzéseken való részvétel
  • Adatok feldolgozása, rendszerezése, kivitelezési, és alvállalkozói szerződések előkészítése

Elvárások:

  • Adminisztrációban / asszisztenciában szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Csapatjátékos személyiség, emellett képesség az önálló munkavégzésre
  • Pontos, precíz munkavégzés, alaposság, határidők betartása
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Felsőfokú műszaki végzettség és építőiparban szerzett tapasztalat előnyt jelent

Kezdés:

  • azonnal

      Munkavégzés helye:

  • Budaörs

Jelentkezés módja: Jelentkezés fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelölésével az allas@colas.hu címen.

Beruházás Recsk Üzemünkben
Nagyszabású töréstechnológiai fejlesztést hajtott végre cégünk a Mátrában, melynek végeredményét kérjük tekintse meg!
Éjszakai gerendaemelés az M35-ösön
Több mint 30 gerenda került helyére alig több mint 10 óra alatt az M35-ös autópálya 4-es főút feletti hídján május 12-én éjszaka.
Indulhat az M4-es Ceglédet elkerülő szakasza
Albertirsa és Cegléd között a Colas építi az M4-es autópálya 14,4 kilométeres szakaszát
Hírek