Villanyszerelőket keresünk!

Feladatok:

  • A villamosvezeték-rendszer, villamos berendezések, gépek, automatikák meghibásodása esetén a hibahely behatárolása és javítása.
  • Átveszi a villamos anyagokat, ellenőrzi azok megfelelősségét.
  • Az elektromos vezetékek, berendezések és szerelvények elrendezésének és telepítésének tervezése a feladat meghatározásnak és a vonatkozó szabványoknak megfelelően.
  • Az építési munkahelyen a rendelkezésre álló tervdokumentáció, technológiai utasítás, valamint a szakmai feletteseinek szóbeli és/vagy írásbeli utasításai alapján a létesítmény megvalósításához szükséges szakmai feladatok- munkatársaival hatékonyan együttműködve- szakszerű elvégzése.
  • Feladata az elektromos rendszerek, berendezések és alkatrészek vizsgálata az esetleges kockázatok, meghibásodások és a beállítás vagy javítás szükségességének meghatározása céljából.
  • Minden elektromos gép, berendezés, készülék, hálózat telepítése, javítása, karbantartása, felújítása után szerelői ellenőrzési naplót vezet, és megállapításait abban rögzíti.

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Kompetenciák: megoldás-központúság, precizitás, megbízhatóság, jó szervezési készség, terhelhetőség

Kezdés:

  • Azonnal

Munkavégzés helye:

  • Jánosháza
  • Szolnok

Fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelölésével az allas@colas.hu címen.

Beruházás Recsk Üzemünkben
Nagyszabású töréstechnológiai fejlesztést hajtott végre cégünk a Mátrában, melynek végeredményét kérjük tekintse meg!
Éjszakai gerendaemelés az M35-ösön
Több mint 30 gerenda került helyére alig több mint 10 óra alatt az M35-ös autópálya 4-es főút feletti hídján május 12-én éjszaka.
Indulhat az M4-es Ceglédet elkerülő szakasza
Albertirsa és Cegléd között a Colas építi az M4-es autópálya 14,4 kilométeres szakaszát
Hírek