Asszisztenst keresünk!

Feladatok:

  • Gépjármű üzemeltetési osztály teljes körű adminisztratív támogatása
  • Kárügyintézés, gépjármű nyilvántartás karbantartása
  • Üzemanyagkártya rendelések
  • Beruházási, kiruházási kérelmek indítása, nyomon követése
  • Havi, éves és ad-hoc kimutatások, riportok készítése
  • Prezentációk előkészítése, összeállítása
  • Egyéb felmerülő napi feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás társosztályokkal, külső partnerekkel

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Határozott fellépés
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Power Point, Outlook)
  • Jó időbeosztási képesség, megoldás-orientált gondolkodásmód
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Proaktív, dinamikus személyiség
  • Precíz, önálló munkavégzés

Kezdés:

  • Azonnal

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelölésével az allas@colas.hu címen.

Forgalom alatt a Hódmezővásárhely elkerülő
Elindult a forgalom a 47-es főút Hódmezővásárhelyt elkerülő szakaszán. A 13,4 kilométeres útszakaszt az eredeti határidő előtt vehették birtokukba a közlekedők.
Beruházás Recsk Üzemünkben
Nagyszabású töréstechnológiai fejlesztést hajtott végre cégünk a Mátrában, melynek végeredményét kérjük tekintse meg!
Hírek