Energetikai vezetőt keresünk!

Feladatok:

  • jogszabályok és belső szabályzatok által előírt energiagazdálkodási feladatok ellátása,
  • bányaüzemek villamos rendszereinek felügyelete, ellenőrzése,
  • szükséges villamos felülvizsgálatok elvégeztetése,
  • bányaüzemek villamos karbantartási feladatainak koordinálása,
  • végrehajtás ellenőrzése,
  • bányaüzemek automatizálási rendszereinek felügyelete, fejlesztése.

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • 2-5 év releváns tapasztalat
  • angol nyelv ismerete (társalgási szint)
  • agilis, határozott személyiség
  • „B” kategóriás jogosítvány

Kezdés:

  • Azonnal

Munkavégzés helye:

  • Tarcal

2017. szeptember 15-ig fényképes önéletrajz megküldésével, képesítést igazoló okiratok másolatának csatolásával és bérigény megjelölésével a következő e-mail címre: fanni.kohlmayer@colas.hu

Beruházás Recsk Üzemünkben
Nagyszabású töréstechnológiai fejlesztést hajtott végre cégünk a Mátrában, melynek végeredményét kérjük tekintse meg!
Éjszakai gerendaemelés az M35-ösön
Több mint 30 gerenda került helyére alig több mint 10 óra alatt az M35-ös autópálya 4-es főút feletti hídján május 12-én éjszaka.
Indulhat az M4-es Ceglédet elkerülő szakasza
Albertirsa és Cegléd között a Colas építi az M4-es autópálya 14,4 kilométeres szakaszát
Hírek