Jogi gyakornokot keresünk!

Feladatok:

  • Jogi feladatokhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok
  • Szerződések, társasági dokumentumok elkészítése
  • Fordítási feladatok
  • Ügyintézés

Elvárások:

  • Folyamatban lévő jogi tanulmányok
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Power Point, Outlook)

Egyéb információ:

  • Részmunkaidős munkavégzés, rugalmas időbeosztásban
  • Gyakornoki fizetés és egyéb juttatások
  • Kezdés: azonnal

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel az allas@colas.hu címen.

Forgalom alatt a Hódmezővásárhely elkerülő
Elindult a forgalom a 47-es főút Hódmezővásárhelyt elkerülő szakaszán. A 13,4 kilométeres útszakaszt az eredeti határidő előtt vehették birtokukba a közlekedők.
Beruházás Recsk Üzemünkben
Nagyszabású töréstechnológiai fejlesztést hajtott végre cégünk a Mátrában, melynek végeredményét kérjük tekintse meg!
Hírek